Elegance Catering

Catering

catering
Birbirinden leziz yemeklerle sizlere hizmet etmek çalışanlar olarak birincil hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Muhteşem sofralara merhaba diyerek kendinizi en güzel yemeklerle aynı ortamda bulmak istiyorsanız sitemizde yer alan yemek kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.Bir işletmeniz varsa ya da bir davet verecekseniz sitemizdeki menülerde gezinti yaparak fiyat isteyebilirsiniz.

Sitemizde yer alan yemek seçeneklerinin tadına bakmak amacıyla yapacağınız ziyarette aynı zamanda yiyeceklerin kalori değerleri hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Et-sebze yemeklerimiz, çorbalarımız, pilav ve makarna seçeneklerimiz ile tam bir damak tadında ve her besin öğesinin yer aldığı bir sofrada yemek yemenin tadına varabilirsiniz.

Şirketimizin kaliteli yemek standartlarından emin olmak istiyorsanız sitemizde yer alan yemeklerimiz deneyenlerin yorumlarını okumak size yeterli bilgiyi verecektir. Yemek siparişi vermeye karar verdiyseniz iletişim kutumuz size rehberlik edecektir.İster telefon bilgilerimizden yararlanarak bizimle iletişime geçin; isterseniz adres bilgilerimizden yararlanarak işyerimizi ziyarete geliniz. Her iki durumda da istediğiniz hizmet olanağımız dan yararlanabilirsiniz.

Şirketimizde çalışmak istemeniz durumunda sitemizin insan kaynakları biriminden yararlanarak iş başvurunuzu yapabilir ve yönetim birimimizin başvuru değerlendirmenizi yapması durumunda en kısa zamanda geri bildiriminizi alabilirsiniz.

 

Bize Ulaşın: 0216 642 74 95 pbxElegans Catering

Tabldot & Yemek

İşletmeniz için tabldot yemek hizmeti alacaksanız   Bizden teklif almadan karar vermeyin..

Birgün değil hergün leziz tabldot yemek Elegance Catering,de

Yemek Teklifi İste

Bizi izleyin

   

penisverlängerung tabletten
pożyczki pod zastaw nieruchomości